Nowoczesne włączniki światła nie tylko do nowoczesnego wnętrza

We współczesnych aranżacjach coraz częściej stawia się na praktyczne rozwiązania i nienaganną, charakteryzującą się prostą formą estetykę. W ten obraz bardzo dobrze wpisują nowoczesne włączniki Livolo. Na tle klasycznego osprzętu wyróżniają się eleganckim designem i modnym wyglądem. Cechuje je też funkcjonalność i możliwość sterowania za pomocą dotyku. Co jeszcze powinniśmy o nich wiedzieć?

Włączniki Livolo to alternatywa dla innego, powszechnie stosowanego dotychczas osprzętu. Choć nie zdobyły jeszcze dużej popularności, powoli przekonuje się do nich coraz więcej użytkowników. Wszystko za sprawą ich eleganckiej obudowy i sposobu użytkowania, który może znacząco podnieść komfort użytkowników.

Jak wyglądają włączniki Livolo?

Tym, co wyróżnia omawiane włączniki na tle innego, ogólnie dostępnego osprzętu, jest możliwość sterowania za pomocą dotyku. Nie ma tu przełączników, jakie znamy z powszechnie montowanych w naszych domach włączników światła, ale całkowicie płaski, przylegający do ściany panel dotykowy. Na środku panelu znajduje się niewielki znak graficzny. W ten sposób został oznaczony dotykowy sensor, za pomocą którego steruje się oświetleniem. Wystarczy jego delikatne dotknięcie opuszkiem palca, aby światło się zapaliło. Równie łatwo i ten sam sposób można je zgasić.

Panel został wykonany z wysokiej jakości, odpornego na zarysowania materiału. To hartowane szkło, o którym można powiedzieć dużo dobrego. Nie tylko wygląda bardzo efektownie, ale gwarantuje też trwałość włączników oraz to, że nawet po wielu latach użytkowania mogą wyglądać doskonale.

Dużą zaletą jest też to, że włączniki Livolo są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Łatwo się o tym przekonamy, odwiedzając stronę Gajwer.pl. Taka różnorodność sprawia, że z łatwością dopasujemy je do konkretnej aranżacji. Bardzo efektownie prezentują się na przykład panele dotykowe w kolorze czarnym, jednak do dyspozycji inwestorów są też modele białe, szare, a nawet w kolorze złotym.

Funkcjonalność dotykowych włączników Livolo

Atutem omawianego osprzętu jest modułowa budowa. Dzięki niej w wielokrotnej ramce mogą być umieszczane nie tylko włączniki światła, ale również ściemniacze światła, gniazda elektryczne, włączniki do rolet oraz przyłącza multimedialne. To daje możliwość aranżowania wnętrza na wiele sposobów i dopasowania osprzętu do konkretnych potrzeb.

Zaletą jest też możliwość zdalnego sterowania światłem za pomocą współpracującego z włącznikiem pilota. Dodatkowo atrakcyjność tego osprzętu podnosi możliwość sterowania światłem za pomocą Wi-Fi.

Warto wspomnieć też o bezpieczeństwie użytkowników w aspekcie korzystania z osprzętu Livolo. Jego zaletą jest podświetlany panel, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy go nawet w zupełnych ciemnościach. Szczelna obudowa włącznika to kolejny atut, który ogranicza zagrożenie dla użytkowników przy zachlapaniu wodą. Co więcej, osprzęt jest wykonany z niepalnych materiałów, dzięki czemu nie stwarza dodatkowego niebezpieczeństwa w przypadku pożaru.

Do włączników Livolo przekonuje się w ostatnich latach coraz więcej osób. Ich funkcjonalność i efektowny wygląd sprawiają, że jest to osprzęt doceniany zarówno przez inwestorów, jak i projektantów. Możliwości, jakie daje we wnętrzach, trudno bowiem przecenić. Do tego dochodzi elegancki design, który z powodzeniem można wpisać w aranżacje utrzymane w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i wielu innych.