Urokliwa miejscowość niedaleko Poznania przyciąga osoby poszukujące nowego mieszkania. Bliskość miasta w połączeniu z sielskością i dużą liczbą terenów zielonych sprawia, że Suchy Las jest wymarzonym miejscem do życia dla wielu rodzin oraz osób starszych, które marzą o ciszy i ucieczce od zgiełku stolicy Wielkopolski. Dlaczego jeszcze warto zamieszkać w Suchym Lesie?

Nowe mieszkania na sprzedaż Suchy Las zaprasza!

Suchy Las jest miejscowością, w której deweloperzy budują wiele nowych mieszkań. Nowoczesne budownictwo, przestronne i jasne lokale mieszkalne oraz możliwość zakupu mieszkań jedno- lub dwupoziomowych powodują, że jest to oferta często o wiele atrakcyjniejsza niż w samym Poznaniu. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, iż inwestycje deweloperskie w Suchym Lesie są tańsze niż w stolicy województwa – niedrogie grunty umożliwiają tańszą budowę, co przekłada się bezpośrednio na obniżenie ceny za metr kwadratowy nowego mieszkania.

Mieszkania z ryku pierwotnego w miejscowości są dostępne wraz z ogrodami, balkonami lub loggiami. Pozwala to w pełni korzystać z uroków życia w niedużej miejscowości i cieszyć się wypoczynkiem wśród zieleni. Dodatkowo na nowym osiedlu rozwija się infrastruktura oraz zaplecze handlowo-usługowe, dzięki czemu życie mieszkańców osiedla jest łatwe i przyjemne.

Nowoczesne mieszkania Suchy Las – wysoki komfort i atrakcyjna cena

Niższa cena mieszkań w Suchym Lesie wiąże się wyłącznie z niższą ceną gruntów w okolicy. Deweloper stawia na wysoki standard lokali mieszkalnych, dlatego mieszkańcy osiedla oraz osoby szukające nowego mieszkania są pod wrażeniem funkcjonalności i estetyki budynków. Niewiele osiedli w Polsce może pochwalić się tak doskonałym połączeniem wielorodzinnych budynków oraz domów szeregowych.

Mieszkania na sprzedaż Suchy Las – dla pracujących w Poznaniu

Mieszkania w Suchym Lesie znajdują się w odległości jedynie 10 km od Poznania, dzięki czemu dojazd do miasta zajmuje niewiele czasu. Osoby zatrudnione w stolicy województwa mogą bez trudu dojechać do pracy – zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją publiczną. Transport autobusowy i kolejowy dociera do Poznania kilkanaście razy na dobę zarówno w dni robocze, jak i w weekendy oraz święta. Jest to dobra opcja dla rodziców nastolatków. Licealiści czy uczniowie technikum szybko dotrą do szkoły, a także nie będą mieć problemu z dojazdami na ewentualne zajęcia dodatkowe. Ponadto młodzi ludzie mają okazję spotykać się ze znajomymi z Poznania oraz brać udział w imprezach organizowanych na terenie miasta.