basen

Bez względu na to czy zarządzamy gminą miejską czy wiejską, jesteśmy zobowiązani do tego, aby realizować potrzeby mieszkańców. A prawda jest taka, że latem ludzie mają bardzo proste wymagania: kąpiel, odpoczynek i coś zimnego do picia. Dlatego tak potrzebnym dla wszystkich miejscem jest publiczny basen. Tutaj można się zrelaksować i dzieci się nie nudzą, bo mają co robić. Jeśli gmina nie posiada takiej instalacji lub obecny basen jest zwyczajnie zaniedbany to warto zastanowić się nad budową nowego. Szczególnie, że współczesny producent basenów ma wiele do zaoferowania, i to po przyjemnej dla budżetu cenie.

Dlaczego akurat Laghetto?

Dlatego, że za tą marką stoi ogromne doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i myśl techniczna. Takie połączenie pozwala otrzymywać zróżnicowane produkty o wysokiej jakości i niższym niż dotychczas koszcie. Warto wiedzieć, że Laghetto należy do światowego holdingu Fluidra, która swoje oddziały posiada aż w 45 krajach. Celem całej grupy jest tworzenie wyrobów z wysokogatunkowych komponentów według najnowocześniejszych sposobów produkcji.

Co zatem wyróżnia takie ogólnodostępne niecki wodne? Przede wszystkim trwałość. Obiekt można bezproblemowo użytkować przez wiele lat. Do tego jego konserwacja i utrzymanie oscyluje na bardzo niskim poziomie nakładów. Ponadto, trzeba zaznaczyć, że konstrukcje oferowanych basenów są tak pomyślane, aby w razie potrzeby można było rozbudować kompleks o kolejne zbiorniki. Baseny bardzo łatwo poddają się adaptacjom architektonicznym. Można je przenieść w inne miejsce lub zdemontować w okresie zimowym.

Ogromnym atutem firmy Laghetto jest także fakt, że może korzystać z innych wspaniałych produktów firmy Fluidra. Chodzi przede wszystkim o urządzenia, które analizują stan wody basenowej. W ofercie są między innymi: profesjonalna filtracja, komputerowe sterowanie parametrami wody oraz komputerowe dozowanie chloru do wody.

Z czego składają się letnie baseny Laghetto?

Jak już wspomniano, baseny Laghetto charakteryzują się wysoką trwałością. Są bowiem produkowane z gęstego pcv stosowanego w technice wojskowej, a dokładnie z powlekanej PVC powłoki poliestrowej o gęstości 850 g/m2 (wytrzymałość na rozciąganie 300 kg / 5 cm). W celu ograniczenia starzenia się materiału wykorzystuje się dodatkową profesjonalną impregnację anty-UV.

Konstrukcja stelaża zrobiona jest ze stali galwanizowanej na gorąco, dodatkowo malowanej proszkowo. Bezpaskowe złącza gwarantują szczelność instalacji. Baseny Laghetto wyposażone są w nowoczesne systemy filtrowania wody, oparte na złożu piaskowym lub szklanym. Producent przywiązuje sporo uwagi do tego, żeby system wymagał jak najmniej pracy człowieka. Dzięki temu do obsługi kąpieliska wystarczy jedna osoba.

Możliwość obejrzenia zrealizowanych już inwestycji na terenie naszego kraju

Wiadomo, nic tak nie pobudza wyobraźni jak zdjęcia lub filmy. Dlatego na stronie internetowej Laghetto.pl opublikowano całą kolekcję obrazów zrealizowanych w Polsce inwestycji. Na własne oko można przekonać się, jak efektowne są te kąpieliska. Baseny firmy Laghetto z powodzeniem funkcjonują w Łomży, Toruniu, Sandomierzu, Łowiczu, Starachowicach, Żaganiu, Hajnówce.

Inwestycje są wykonywane przy szkołach, obiektach sportowych, na parkingach, w parkach, na plażach, w halach wystawienniczych, a nawet na ulicach miast. Marka Laghetto, potwierdza, że publiczne baseny mogą być komfortowe i atrakcyjne dla mieszkańców i turystów.