meble

Zastanawiasz się, w jaki sposób urządzić swój nowy salon? Brakuje Ci inspiracji i pomysłów na meble? A może po prostu chcesz wymienić tylko część wyposażenia, ale nie wiesz, na jakie się zdecydować? To wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu, sprawdź gdzie!

Wygoda i styl w jednym?

Szukając idealnych mebli do salonu, warto kierować się nie tylko ich funkcjonalnością i komfortem, ale także tym jak się prezentują. Jednym z popularniejszych i bardzo lubianych materiałów wykorzystywanych do budowy mebli, jest oczywiście dąb. Wykonany z dostojnego, majestatycznego drzewa, które potrafi przetrwać w nienaruszonym stanie największe zawieruchy i najgwałtowniejsze burze. Z jego drewna powstają tak samo trwałe i mocne meble, które mogą służyć Ci przez całe lata.

Meble dębowe mogą występować w różnych kolorach jasnych i ciemniejszych odcieniach brązu, ale także, po olejowaniu i nałożeniu farby, w odcieniach czerni i czerwieni. Farby do drewna są na tyle delikatne, że wciąż widać, mimo jej nałożenia, kształt słoi i fakturę drewna. Dodają one meblom nieco rustykalnego charakteru. Zależnie od tego, na jaki kolor mebli się zdecydujesz, dobierz do nich kanapę. Odcienie tapicerki, takie jak szarość, biel czy czerń, komponują się znakomicie niezależnie od tego, jakiego koloru będzie drewno. Z kolei nieco mocniejsze kolory warto dobierać bardziej kontrastowo – modne żółte i musztardowe kanapy świetnie sprawdzą się na tle ciemnobrązowych regałów, a niebieskie i zielone, na tle jasnobrązowych. Ożyw nieco swoją przestrzeń i stwórz w salonie modne miejsce spotkań. Dodaj kilka designerskich puf lub foteli i stwórz kącik, w którym wszyscy Twoi znajomi z wielką chęcią będą spędzać czas. Nie obawiaj się dodatków i ozdób, poczuj się jak projektant wnętrz w asyście ART TOP i sprawdź ich meble. Szczecin, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, czy Warszawa – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz cieszyć się meblami firmy ART TOP.

Jadalnia połączona z salonem?

Warto rozważyć połączenie ze sobą salonu i jadalni w jednym pomieszczeniu. Dodając stół w rogu pokoju, stworzysz więcej miejsc do siedzenia. W ten sposób zyskasz przyjemne miejsce do przyjmowania gości, dużo miejsca na różne potrawy i napoje. Obudź w sobie najlepszego gospodarza, stwórz miejsce do organizacji przyjęć i imprez, zarówno tych stojących, z tańcami, jak i siedzących, z dużą ilością czasu na rozmowy. To jak prezentuje się salon będzie też bezpośrednio wpływało na Twój nastrój w chwilach relaksu na kanapie czy przed telewizorem. Zainwestuj w piękne meble do salonu, bo kiedy otaczają Cię stylowe regały i ciekawe przedmioty, od razu poprawia się humor. Zadbaj o swój salon i wyposaż go z klasą.