wyposażenie łazienkowe

Defra/Deftrans to marka, która specjalizuje się w produkcji wyposażenia łazienkowego, w tym armatury oraz mebli łazienkowych. Dzięki temu, iż swoim klientom oferuje wiele ciekawych rozwiązań na raz, możemy bez najmniejszego problemu urządzić z pomocą jednej marki wszystkie części łazienki, które nas interesują. Zobaczmy zatem, na jakie rodzaje wyposażenia najlepiej będzie zwrócić uwagę.

Umywalki łazienkowe

W pierwszej kolejności możemy polecić ceramikę łazienkową, a w szczególności umywalki. Defra/Defrtrans oferuje ich całą kolekcję, dzięki czemu można z łatwością urządzić każdy zakątek w tym pomieszczaniu, dopasowują jedne akcesoria do drugich bez większego problemu.

Umywalki łazienkowe proponowane przez Defra/Deftrans odznaczają się ciekawym, nowoczesnym designem, który na pewno zachwyci wszystkich miłośników innowacyjnych rozwiązań. Są zaprojektowane zarówno jako prostokątne, jak i okrągłe lub asymetryczne. Co więcej, w ofercie marki znalazły się umywalki różnych typów, od nablatowych, aż po klasyczne meblowe oraz podwieszane. Dzięki tak ogromnemu wyborowi bez problemu można znaleźć dokładnie taką umywalkę, która będzie nam odpowiadała.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na najwyższą jakość ceramiki marki Defra/Deftrans. Dzięki dbałości o szczegóły i idealnemu wykonaniu wszystkie umywalki odznaczają się pięknym wyglądem i odpornością, która zapewni im zachowanie elegancji przez wiele lat. Z całą pewnością będą też łatwe do utrzymania w czystości i nieskazitelnej bieli.

Szafki łazienkowe pod umywalkę

Wybierając umywalkę, warto spojrzeć jednocześnie na znajdujące się w ofercie marki Defra/Deftrans meble. Są to między innymi szafki pod umywalki, które zachwycają swoim nowoczesnym designem. Na szczególną uwagę zasługują sobie bardzo modne obecnie szafki w stylu industrialnym i loftowym, które łączą naturalne kolory drewna oraz metalu. Łączą się one w harmonijną całość, która umożliwia nam stworzenie idealnie wyglądającej łazienki w nowoczesnym wydaniu, w której nie wszystko musi już być idealnie białe.

Dzięki zastosowaniu tych dwóch materiałów odznaczają się przy tym wysoką wytrzymałością. W ten sposób nawet znajdując się w wilgotnym środowisku, które często występuje w łazience, nie są zagrożone pojawieniem się na nich zniszczeń.

Szafki łazienkowe innych rodzajów

Szafki łazienkowe Defra/Deftrans to oczywiście nie tylko szafki pod umywalkę, ale również inne ich modele, takie jak ciekawe słupki. Są to szafki idealnie dopasowane do potrzeb osób przebywających w łazience. Odznaczają się przede wszystkim stosunkowo niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu mogą zostać umieszczone nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Bez problemu zmieszczą się nawet w kącie czy za drzwiami.

Ogromnym atutem szafek typu słupki jest możliwość schowania w nich praktycznie wszystkich niezbędnych akcesoriów, które chcemy przechowywać w łazience. Mogą być wyposażone w większe komory z półkami lub szuflady, co jeszcze bardziej zwiększa ich użyteczność. Defra/Deftrans zadbała o różnorodność mebli, więc na pewno nie zabraknie ci wyboru.